Fotograf Serghei Vlasenco – profil

Portrét fotograf Serghei Vlasenco

Ahoj,

jmenuji se Serghei Vlasenco a jsem fotograf s hlavním polem působnosti Praha a okolí. Věnuji se především fotografování krajiny a přírody, nicméně jelikož jsem akční povahy a jsem pořád v pohybu, tak se rovněž věnuji fotografovaní sportu a společenských akcí. Preferuji fotografování za přirozeného světla a téměř nikdy nepoužívám blesk, a proto většina mých fotografií byla pořízena bez externích světel a blesků. Jsem spontánní člověk, a proto i cílem mého fotografování je zachycení jedinečného okamžiku, atmosféry daného prostředí a přirozených emocí. Z výše uvedených důvodu se neorientují na fotografování v atelierech.

Na mé webové stránce, v sekci PORTFOLIO, najdete výběr mých nejlepších fotografií rozdělených do tří kategorií: Lidé, Město a Příroda. V sekci BLOG se dozvíte detailnější popis mého fotografického života. Průběžně budu psát o tom, jak a kde vznikly moje fotografie, na jaké problémy jsem narazil během focení a jakým způsobem jsem je řešil.

Serghei Vlasenco

Fotografická spolupráce

Všechny mnou pořízené fotografie podléhají autorskému zákonu č. 121/2000 Sb. a nesmí být použity bez mého souhlasu. V případě vašeho zájmu o moje fotografie mě prosím kontaktujte.